VK7C0771A151MV
MFR.Part #
VK7C0771A151MV
JLCPCB Part #
C486891
Description
10V 150uF 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS