LKMB0902C5R6MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
LKMB0902C5R6MF
JLCPCB Part #
C443177
Package
Plugin,D5xL9mm
Description
160V 5.6uF 5mm 9mm ±20% 插件,D5xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS