LKMD2501K181MF
MFR.Part #
LKMD2501K181MF
JLCPCB Part #
C443077
Package
Plugin,D8xL25mm
Description
10000hrs@105℃ 180uF 25mm 3.5mm 80V 8mm ±20% 插件,D8xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS