LKML3001E332MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
LKML3001E332MF
JLCPCB Part #
C442845
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
10000hrs@105℃ 12.5mm 25V 26mΩ@100kHz 3.63A@100kHz 30mm 3300uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS