LKML2002E820MF
MFR.Part #
LKML2002E820MF
JLCPCB Part #
C443261
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
1.27A@100kHz 1.35Ω@100kHz 10000hrs@105℃ 12.5mm 20mm 250V 5mm 82uF ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS