LKML2502D121MF
MFR.Part #
LKML2502D121MF
JLCPCB Part #
C22464704
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
12.5mm 120uF 200V 25mm ±20% Plugin,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS