NPTL1251V821MJTM
MFR.Part #
NPTL1251V821MJTM
JLCPCB Part #
C20539475
Package
Plugin,D12.5xL12.5mm
Description
-55℃~+125℃ 12.5mm 12.5mm 2.15A@100kHz 2000hrs@125℃ 30mΩ@100kHz 35V 820uF ±20% 插件,D12.5xL12.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS