VMME0692C120MV
MFR.Part #
VMME0692C120MV
JLCPCB Part #
C487202
Package
SMD,D10xL6.9mm
Description
10mm 12uF 160V 6.9mm ±20% SMD,D10xL6.9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS