LKML1602A151MF
MFR.Part #
LKML1602A151MF
JLCPCB Part #
C443144
Description
10000hrs@105℃ 100V 12.5mm 150uF 16mm 5mm ±20% 插件,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS