LKME0901C681MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
LKME0901C681MF
JLCPCB Part #
C442581
Package
Plugin,D10xL9mm
Description
1.33A@100kHz 10000hrs@105℃ 10mm 16V 5mm 680uF 9mm ±20% 插件,D10xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS