LKML1601E152MF
MFR.Part #
LKML1601E152MF
JLCPCB Part #
C442839
Description
10000hrs@105℃ 12.5mm 1500uF 16mm 2.48A@100kHz 25V 28mΩ@100kHz 5mm ±20% 插件,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS