LKML1601C222MF
MFR.Part #
LKML1601C222MF
JLCPCB Part #
C442794
Package
Plugin,D12.5xL16mm
Description
10000hrs@105℃ 12.5mm 16V 16mm 2.48A@100kHz 2200uF 38mΩ@100kHz 5mm ±20% 插件,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS