LKML1252W390MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
LKML1252W390MF
JLCPCB Part #
C443359
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
10000hrs@105℃ 39uF 450V 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS