NPXE0801A102MJTM
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
NPXE0801A102MJTM
JLCPCB Part #
C2891127
Package
Plugin,D10xL8mm
Description
1000uF 10V 10mm 8mm ±20% 插件,D10xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS