LKMI1602W330MF
MFR.Part #
LKMI1602W330MF
JLCPCB Part #
C443358
Description
10000hrs@105℃ 16mm 16mm 3.05Ω@100kHz 33uF 450V 7.5mm 740mA@100kHz ±20% 插件,D16xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS