LKMD1402A470MF
MFR.Part #
LKMD1402A470MF
JLCPCB Part #
C443126
Package
Plugin,D8xL14mm
Description
10000hrs@105℃ 100V 14mm 3.5mm 47uF 8mm ±20% 插件,D8xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS