VMME1001K820MV
MFR.Part #
VMME1001K820MV
JLCPCB Part #
C487155
Package
SMD,D10xL10mm
Description
10mm 10mm 80V 82uF ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS