OLKE1402K560MF
MFR.Part #
OLKE1402K560MF
JLCPCB Part #
C22464654
Package
Plugin,D10xL14mm
Description
10mm 120V 14mm 56uF ±20% Plugin,D10xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS