LKME1402G150MF
MFR.Part #
LKME1402G150MF
JLCPCB Part #
C443301
Package
Plugin,D10xL14mm
Description
10000hrs@105℃ 10mm 14mm 15uF 340mA@100kHz 400V 5mm ±20% 插件,D10xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS