LKMB0901K8R2MF
MFR.Part #
LKMB0901K8R2MF
JLCPCB Part #
C443050
Description
5mm 8.2uF 80V 9mm ±20% 插件,D5xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS