LKMK3002G181MF
MFR.Part #
LKMK3002G181MF
JLCPCB Part #
C443324
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
10000hrs@105℃ 10mm 180uF 22mm 30mm 400V ±20% 插件,D22xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS