VKME1651V681MV
MFR.Part #
VKME1651V681MV
JLCPCB Part #
C487347
Package
SMD,D10xL16.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 16.5mm 2.12A@100kHz 35V 680uF ±20% SMD,D10xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS