LKME0901H151MF
MFR.Part #
LKME0901H151MF
JLCPCB Part #
C443000
Description
10000hrs@105℃ 10mm 150uF 50V 5mm 975mA@100kHz 9mm ±20% 插件,D10xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS