VK7D0791E151MV
MFR.Part #
VK7D0791E151MV
JLCPCB Part #
C486910
Description
150uF 25V 7.9mm 8mm ±20% SMD,D8xL7.9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS