LKMC1501H121MF
MFR.Part #
LKMC1501H121MF
JLCPCB Part #
C442997
Package
Plugin,D6.3xL15mm
Description
120uF 15mm 2.5mm 50V 6.3mm 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D6.3xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS