LKMB1101C181MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
LKMB1101C181MF
JLCPCB Part #
C442570
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
11mm 16V 180uF 2mm 5mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS