VMML1351J221MV
MFR.Part #
VMML1351J221MV
JLCPCB Part #
C487133
Description
12.5mm 13.5mm 220uF 63V ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS