NPXD1101E561MJTM
MFR.Part #
NPXD1101E561MJTM
JLCPCB Part #
C2976268
Package
Plugin,D8xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 25V 560uF 8mm ±20% 插件,D8xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS