OLKI3002W820MF
MFR.Part #
OLKI3002W820MF
JLCPCB Part #
C22464729
Package
Plugin,D16xL30mm
Description
16mm 30mm 450V 82uF ±20% Plugin,D16xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS