LKMB0902A3R3MF
MFR.Part #
LKMB0902A3R3MF
JLCPCB Part #
C443108
Description
100V 2mm 3.3uF 5mm 62mA@100kHz 7000hrs@105℃ 9mm ±20% 插件,D5xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS