OGPEJ1H221MF
MFR.Part #
OGPEJ1H221MF
JLCPCB Part #
C269955
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
10mm 12.5mm 220uF 50V 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS