LKFL2001H681MF
MFR.Part #
LKFL2001H681MF
JLCPCB Part #
C270015
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
10000hrs@105℃ 12.5mm 20mm 50V 5mm 680uF ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS