LKMB0901K3R9MF
MFR.Part #
LKMB0901K3R9MF
JLCPCB Part #
C443046
Description
3.9uF 5mm 80V 9mm ±20% 插件,D5xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS