VKMB1001H1ROMV
MFR.Part #
VKMB1001H1ROMV
JLCPCB Part #
C487349
Description
-55℃~+105℃ 10mm 1uF 31mA@100kHz 50V 5mm 7000hrs@105℃ ±20% SMD,D5xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS