NPXE1100J252MJTM
MFR.Part #
NPXE1100J252MJTM
JLCPCB Part #
C2891067
Package
Plugin,D10xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 11mm 2500uF 6.3V ±20% 插件,D10xL11mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS