LKLL1602W150MF
MFR.Part #
LKLL1602W150MF
JLCPCB Part #
C22391569
Package
Plugin,D12.5xL16mm
Description
12.5mm 15uF 16mm 450V ±20% Plugin,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS