LKMD1602A820MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
LKMD1602A820MF
JLCPCB Part #
C443132
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
10000hrs@105℃ 100V 16mm 190mΩ@100kHz 3.5mm 780mA@100kHz 82uF 8mm ±20% 插件,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS