LKFC1202G3R3MF
MFR.Part #
LKFC1202G3R3MF
JLCPCB Part #
C22391541
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
12mm 3.3uF 400V 6.3mm ±20% Plugin,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS