LKME1402A820MF
MFR.Part #
LKME1402A820MF
JLCPCB Part #
C443135
Package
Plugin,D10xL14mm
Description
10000hrs@105℃ 100V 10mm 14mm 5mm 82uF 900mA@100kHz ±20% 插件,D10xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS