VKME1451J181MV
MFR.Part #
VKME1451J181MV
JLCPCB Part #
C487390
Package
SMD,D10xL14.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.19A@100kHz 10000hrs@105℃ 10mm 14.5mm 180uF 63V ±20% SMD,D10xL14.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS