LKFJ3551E822MF
MFR.Part #
LKFJ3551E822MF
JLCPCB Part #
C22464734
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
18mm 25V 35.5mm 8200uF ±20% Plugin,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS