NPXE1600J472MJTM
MFR.Part #
NPXE1600J472MJTM
JLCPCB Part #
C2891071
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 16mm 4700uF 6.3V ±20% 插件,D10xL16mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS