KCXE1502G220MF
MFR.Part #
KCXE1502G220MF
JLCPCB Part #
C781282
Package
Plugin,D10xL15mm
Description
10mm 15mm 22uF 400V ±20% 插件,D10xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS