LKLD11H151MF
MFR.Part #
LKLD11H151MF
JLCPCB Part #
C270005
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
12mm 150uF 3.5mm 3000hrs@130℃ 50V 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS