LKGC1101J470MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
LKGC1101J470MF
JLCPCB Part #
C270010
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
10000hrs@105℃ 11mm 2.5mm 230mΩ@100kHz 47uF 520mA@100kHz 6.3mm 63V ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS