LKFD1151E221MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
LKFD1151E221MF
JLCPCB Part #
C270026
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
10000hrs@105℃ 11.5mm 220uF 25V 3.5mm 8mm 945mA@100kHz 98mΩ@100kHz ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS