KCM(T)C1802G120MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
KCM(T)C1802G120MF
JLCPCB Part #
C18208565
Package
Plugin,D6.3xL18mm
Description
12uF 18mm 400V 6.3mm ±20% Plugin,D6.3xL18mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS