NPXL1401V102MJTM
MFR.Part #
NPXL1401V102MJTM
JLCPCB Part #
C20539516
Package
Plugin,D12.5xL14mm
Description
1000uF 12.5mm 14mm 2000hrs@105℃ 35V ±20% 插件,D12.5xL14mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS