KCME2502G560MF
MFR.Part #
KCME2502G560MF
JLCPCB Part #
C18208554
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
10mm 25mm 400V 56uF ±20% Plugin,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS