KCGL2502G560MF
MFR.Part #
KCGL2502G560MF
JLCPCB Part #
C2874051
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
12.5mm 25mm 400V 56uF ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS